poniedziałek, 16 listopada 2015

Funny Horse "Razem raźniej"

Koń jaki jest, każdy widzi. Ile dobra może przynieść kontakt z tym pięknym zwierzęciem wiedzą na pewno hipoterapeuci z Fundacji Funny Horse ze Starej Kuźni k/ Kędzierzyna - Koźla na Śląsku Opolskim. W tym roku, dzięki projektowi "Razem raźniej" mogła się o tym przekonać również nasza Julcia, która już od czerwca zaczęła swoją konną przygodę :-)
W ramach w/w przedsięwzięcia odbył się we wrześniu  festyn integracyjny, podczas którego (tak, jak w zeszłym roku), mogliśmy spędzić kilka godzin wśród leśnej ostoi, nacieszyć się słońcem i sobą nawzajem. Nie zabrakło oczywiście atrakcji - przejażdżki bryczką (wraz z wykładem pana Adama na temat okolicznego drzewostanu), malowania (koni, twarzy i koszulek ;-) ), zabaw ruchowych,  poczęstunku i prezentów :-)
Zwieńczeniem  tegorocznej inicjatywy był występ wszystkich małych beneficjentów projektu, podczas obchodów dnia św. Marcina w miejscowej parafii. Nasze Dziewczynki dołożyły do programu artystycznego swoje trzy grosze, przepięknie wykonując na scenie piosenkę Arki Noego "Święty uśmiechnięty" ;-)


Serdecznie dziękujemy Pani Żanecie i Panu Łukaszowi z Fundacji "Funny Horse", za zaproszenie Julci do tegorocznego projektu. Dżadze, Jagodzie, Landrynie i Lizakowi dziękujemy również ;-) Do zobaczenia! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz